`
Studimi në Ukrainë. Arsimi i lartë në vend evropian
Discover
Mjekësor
kurse në Ukrainë
Discover
inxhinieri
kurse në Ukrainë
inxhinieri Studimi në Ukrainë. Arsimi teknik në Ukrainë.
Inxhinieri studim në
#Ukrainë
Kjo është zgjedhja e duhur për të ardhmen tuaj
LEXO MË SHUMË Apliko tani
Kurse mjekësore në Ukrainë. arsimit mjekësor në Ukrainë. Mbbs në Ukrainë.
A doni të jetë një botë e njohur mjek?
Kurse mjekësore në Ukrainë
Cilësi të lartë dhe tarifat e ulëta për shkollim
LEXO MË SHUMË Apliko tani

No TOEFL / IELTS

Qendra Pranimi ukrainas lejon studentët të studiojnë në universitetet e Ukrainës pa provime

100% pranim

Qendra Pranimi ukrainas lejon studentët të studiojnë në universitetet e Ukrainës pa asnjë pranim

100% shfaqje

Nëse keni pranimi nëpërmjet Qendrës Pranimi Ukrainës, atëherë ju do të merrni të garantojë vizë arsimore në Ukrainë

A jeni gati për të Studimi në Ukrainë?

cilësi të lartë të arsimit evropian, proces i lehtë pranimit dhe tarifat më të ulëta për shkollim në Europë. Kjo është arsyeja pse ju duhet të zgjidhni Ukrainën!

Rreth procesin e pranimit
Qendra Pranimi ukrainisht

Studimi në Ukrainë

Qendra Pranimi ukrainas është organizatë zyrtare që ndihmon studentët e huaj që të aplikojnë dhe të studimit në ndonjë universitet ukrainisht. Ne i ndihmojmë studentët nga hapi i parë (Zgjedhja e universitetit) të fundit (diplomim).

Qendra Pranimi ukrainas është themeluar posaçërisht për studentët ndërkombëtarë për të bërë procesin e tyre të pranimit dhe arsimin në universitete ukrainase aq e thjeshtë, intuitive dhe të rehatshme të jetë e mundur.

Rreth Qendra Pranimi Ukrainës
Discover

universitetet ukrainas

Ju mund të zgjidhni çdo universitet Ukrainës. Në qoftë se ju mund të vendosë, Ne gjithmonë të gatshëm për t'ju ndihmuar për të zgjedhur universitetin më të mirë posaçërisht për ju

universitetet në Ukrainë

Ukraina ka 317 universitetet. Ju mund të zgjidhni ndonjë prej tyre.

Shiko të gjitha universitetet
studentët thotë

Dëshmi

Studentët e huaj duan të jenë një pjesë e komunitetit ukrainisht arsimor. Pranimi nëpërmjet Qendrës së Pranimit të Ukrainës garanton një numër të madh të shpërblimeve për studentët e huaj.

 • Rajsekr të gjitha sekretet

  Indi

  Unë isha duke kërkuar për një mundësi për të marrë arsim në Evropë. Por një zgjidhje të madhe të agjentëve më bën të çmendur. Faleminderit që ekziston Qendra Pranimi. Ajo është e abilyty e përkryer për studentët që do të studiojnë jashtë vendit. Me atë çdo gjë është e lehtë dhe e thjeshtë, dhe nuk duhet të shqetësohen për besueshmërinë e agjentit.

 • Aderinoye Raheemat

  Nigeri

  Qendra Pranimi ukrainisht, Unë dua të them në sajë të mëdha për të gjithë ekipin tuaj. Ju bëni pranimi im të lehtë dhe rehati. Kam pasur disa frikën kur kam ardhur në Ukrainë. Por Center Pranimi Ukrainian ndihmon mua me çdo gjë. Unë nuk kam ndonjë problem këtu në të gjitha. në sajë të mëdha për të gjithë stafin e Qendrës Pranimi Ukrainës.

 • Thanks erë Mungoshi

  Zimbabve

  Unë jam në Ukrainë. Unë jam marrë arsim mjekësor. Procesi im pranimit për shumë e lehtë. I kam vizë pa ndonjë problem. Unë jam i lumtur. Faleminderit Qendra Pranimi ukrainas. PS: shpërblimet tuaja mbi mbërritjes ishte e mahnitshme. Ata më ndihmon aq shumë në që jetojnë në Ukrainë. Tuaj janë më të mirë dhe ju me të vërtetë kujdeset për studentët.

 • vend evropian

  Ukraina cituated në qendër të Evropës dhe është vendi më i madh në të.

 • njerëz tolerant

  Ukrainasit janë gjithmonë të hapura, të sinqertë dhe të lumtur për të komunikuar me të huajt.

 • cilësi të lartë të arsimit

  Universitetet ukrainas ofron cilësi evropiane të arsimit në numër të madh të specialiteteve.

Pse Studimi në Ukrainë
 • klima e butë

  Ju do të jenë në rehati në çdo kohë të vitit. Dimër është paralajmërojnë dhe verë nuk është shumë e nxehtë.

 • Cmime te uleta

  Arsimi në Ukrainë është më e lirë në Evropë. Ajo është me të vërtetë me kosto efektive.

 • Grua e bukur

  gra ukrainase janë një nga më të bukura në botë.

lexoj

News ynë

Ne gjithmonë ju tregojnë për të gjitha të rejat në eduacation ukrainisht

shkurt 9, 2020

pranim 2020-2021 është Hapur!

Studentët dashur ardhshëm! Ne jemi të kënaqur për të ju informuar, se pranimi në ukrainisht universiteteve për 2020-2021 është e hapur tani. Ju mund të aplikoni online tani për të rezervoni një vend në universitet. Universitetet fillojnë për të dërguar letra ftesë nga marsi. Zgjidhni Zyrtare Qendra Pranimi ukrainase dhe të marrë garanci pranimin në universitetet më të mira Ukrainës! Të fala, Ukranian…

[më shumë]

Rreth Qendra Pranimi Ukrainës. Studimi në Ukrainë
gusht 11, 2021

pranim 2020-2021 është e hapur në Ukrainë

Studentët dashur ardhshëm, Procesi i pranimit për 2020-2021 vit është e hapur tani. Këtë vit ka shumë të mira surprices. Këtë vit në Ukrainë u hap zyra e Admission.Center zyrtar ndërkombëtar. Kështu që, këtë vit studentët mund të aplikojnë për çdo directlty ukrainisht universitar nëpërmjet Qendrës Pranimi Ukrainës. Kjo i lejon nxënësit për të shpejtuar procesin e pranimeve dhe garantuar një…

[më shumë]

fakte në lidhje me Qendrën Pranimi

Qendra Pranimi është organizatë që ndihmon nxënësit të marrë arsim jashtë vendit

 • 2,987

  studentët
 • 56

  vendet
 • 952

  universitetet
 • 100%

  Garancia Pranimi
 • 100%

  Garancia Visa
 • 100%

  Garancia e karrierës

pranim 2020-2021 është e hapur në Ukrainë

Të gjithë studentët e huaj janë të mirëpritur për të studiuar në Ukrainë. Ju mund të aplikoni me Qendrën Pranimi Ukrainës.

Zyra Pranimi në Ukrainë

Email: ukraine.admission.center@gmail.com Viber / Whatsapp:(+380)-68-811-08-39 Adresë: nauki Avenue 40, 64, Kharkiv, Ukrainë. APLIKO TANI
aplikoni online Center Global Pranimi Kontaktet dhe Mbështetje